Twilight Serbia
DOBRODOSLI NA FORUM O TWILIGHT-U!!
P.S.Forum je noviji...
GOSTI NE VIDE CEO FORUM,TEK KAD SE REGG MOZETE VIDETI FORUM!A VERUJTE MI NECETE SAZALII!
TAKO DA SE TRAZE 2 MODERATORA i DIZAJNERE!!
REGISTRUJTE SE,BUDITE REDOVNI I AKO ZNATE DA RADITE U PS ILI IMATE ISKUSTVA SA FORUMIMA PRIJAVITE SE!
ADMIN TEAM!

Twilight Serbia

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi

Delite | 

SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
~Johnny's little girl~
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Bik Broj poruka : 1895
Vampire age : 2048
Datum upisa : 02.07.2009
Godina : 22

PočaljiNaslov: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Pon Dec 28, 2009 4:08 pm

a, da li volite da idete u shopping? Sta nacesce kupujete i koliko para trosite?

~~
Nazad na vrh Ići dole
~coka~
~Alice~Moderator~
~Alice~Moderator~

Ženski Blizanci Broj poruka : 1520
Vampire age : 1564
Datum upisa : 01.08.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Pon Dec 28, 2009 6:45 pm

pa zavisi... ne idem tako cesto u shoping... samo kad mi treba nesto... skupim pare i tako... 1 po 1 stvar... (:

"ι dιd мυrder ғιve нυмαɴѕ. ιғ yoυ cαɴ reαlly cαll тнeм нυмαɴ. вυт ι wαѕ very cαreғυl ɴoт тo ѕpιll тнeιr вlood — ι ĸɴew ι woυldɴ’т вe αвle тo reѕιѕт тнαт, αɴd ι dιdɴ’т wαɴт αɴy pαrт oғ тнeм ιɴ мe, yoυ ѕee."
roѕαlιe нαle

Nazad na vrh Ići dole
*TWILIGHT girl*
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Ovan Broj poruka : 5935
Vampire age : 7381
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Pon Dec 28, 2009 10:33 pm

xexexe...ja obozavam shopping sad su mi tu baba i ujak iz Italije..i svaki dan idemo negde...a oni obozavaju da mi udovoljavaju tako da bolje po mene..xexexe

~Alice~Moderator~
~Alice~Moderator~

Ženski Jarac Broj poruka : 1148
Vampire age : 1239
Datum upisa : 15.09.2009

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Pon Dec 28, 2009 10:35 pm

xD

Volim da kupujem.xD Uglavnom idem s mamom (zbog para xD) ili drugaricama...
Ljudi bas ne vole da idu sa mnom u shoping, jer sat vremena kupujem jednu stvar.xDD
Npr kad kupujem cizme, obavezno obidjemo ceo bulevar, pa tek onda odlucim koje cu. lol!
Sta cu kad sam probirljiva!xDD
Nazad na vrh Ići dole
*Maky*
Beautiful vampire
Beautiful vampire

Ženski Broj poruka : 512
Vampire age : 529
Datum upisa : 28.06.2009

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Pon Dec 28, 2009 10:49 pm

xexe,ja najcesce idem sa mamom,a razgledam sa drugaricama ^^
veoma sam iritirajuca za kupovinu tako da tada mogu da bilo koga iznerviram xDDD
najcesce kupujem majice i imam ih puuuuno,a sve su na kratke rukave xD a trebaju mi dugi xD
a pre neki dan sam krenula da kupim jednu majicu u terranovi i videla sam neku isto predivnu,i najzesce sto na kraju nisam ni jednu kupila xDDD
Nazad na vrh Ići dole
~coka~
~Alice~Moderator~
~Alice~Moderator~

Ženski Blizanci Broj poruka : 1520
Vampire age : 1564
Datum upisa : 01.08.2009

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Uto Dec 29, 2009 10:49 am

*TWILIGHT girl* ::
xexexe...ja obozavam shopping sad su mi tu baba i ujak iz Italije..i svaki dan idemo negde...a oni obozavaju da mi udovoljavaju tako da bolje po mene..xexexe

aaa, ocu ja rodbinu iz Italije!!! Sandra usvojite me!!! (:

~*Katarina*~ ::
xD

Volim da kupujem.xD Uglavnom idem s mamom (zbog para xD) ili drugaricama...
Ljudi bas ne vole da idu sa mnom u shoping, jer sat vremena kupujem jednu stvar.xDD
Npr kad kupujem cizme, obavezno obidjemo ceo bulevar, pa tek onda odlucim koje cu. lol!
Sta cu kad sam probirljiva!xDD

eee, da, mama uvek ima da doda... a ni drugarice ne iskljucujem... (:
i da, ne volim da idem sa mamom... npr, sad pre neki dan smo se zadrzale sat ipo samo u Caliopi... - -

"ι dιd мυrder ғιve нυмαɴѕ. ιғ yoυ cαɴ reαlly cαll тнeм нυмαɴ. вυт ι wαѕ very cαreғυl ɴoт тo ѕpιll тнeιr вlood — ι ĸɴew ι woυldɴ’т вe αвle тo reѕιѕт тнαт, αɴd ι dιdɴ’т wαɴт αɴy pαrт oғ тнeм ιɴ мe, yoυ ѕee."
roѕαlιe нαle

Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Bik Broj poruka : 1895
Vampire age : 2048
Datum upisa : 02.07.2009

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Uto Dec 29, 2009 9:52 pm

Mrzim shopping, smara me, vise volim da mi drugi kupuju (lenstina xD). Idem samo kad je nephodno, sto je skoro dva puta godisnje, ali zato kad idem onda stvarno KUPUJEM! xD Obicno idem s drugaricom, a nekad i s mamom, i trosim DOSTA para xD

~~
Nazad na vrh Ići dole
*Jexy*
DENALI CLAN
DENALI CLAN

Ženski Blizanci Broj poruka : 244
Vampire age : 249
Datum upisa : 12.12.2009
Godina : 21

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Uto Dec 29, 2009 9:57 pm

Inche ::
Mrzim shopping, smara me, vise volim da mi drugi kupuju (lenstina xD). Idem samo kad je nephodno, sto je skoro dva puta godisnje, ali zato kad idem onda stvarno KUPUJEM! xD Obicno idem s drugaricom, a nekad i s mamom, i trosim DOSTA para xD
xax......iste smo........mrzim da izlazim iz kuce.......to radim samo kada je neophono neshto.....xD
msm wolim ja da shoppingujem ali ne tako mng.....obicno sa drugaricom.......
xD sutra idem u Ushce da gledamo neki film moja drugarica,njena sestra(waljda) i narawno....zwezda dana.....pa JA!!!
xDxD loojka sam 1ooooo%
Nazad na vrh Ići dole
http://alyssamilano-balkan.forumotion.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

Nazad na vrh Ići dole

SHOPPING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twilight Serbia :: ZURKA!! :: ZURKA!! :: Chat :: Moda-
Skoči na: