Twilight Serbia
DOBRODOSLI NA FORUM O TWILIGHT-U!!
P.S.Forum je noviji...
GOSTI NE VIDE CEO FORUM,TEK KAD SE REGG MOZETE VIDETI FORUM!A VERUJTE MI NECETE SAZALII!
TAKO DA SE TRAZE 2 MODERATORA i DIZAJNERE!!
REGISTRUJTE SE,BUDITE REDOVNI I AKO ZNATE DA RADITE U PS ILI IMATE ISKUSTVA SA FORUMIMA PRIJAVITE SE!
ADMIN TEAM!

Twilight Serbia

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi

Delite | 

Something about Sam

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
~Johnny's little girl~
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Bik Broj poruka : 1895
Vampire age : 2048
Datum upisa : 02.07.2009
Godina : 22

PočaljiNaslov: Something about Sam   Pon Feb 01, 2010 9:59 pm

Sam Uley

"So that's why Sam is all black. Black heart, black fur."
Quil Aterea o Samu

Sam Uley je vukodlak sa La Pusha. On je Alfa svog copora i veren se sa Emily Young

Istorija
Sam je bio prvi od momaka iz rezervata koji su fazirali i postali vukodlaci. Prvi put kada je upoznao Bellu Swan on je rekao da Cullenovi nisu dobrodosli na Prvoj Plazi, sto je zapocelo konverzaciju koja je navela Jacoba Blacka da kaze Belli o vampirima i vukodlacima.
Kada su ostali momci u rezervatu postali vukodlaci jedan po jedan, Sam je preuzeo ulogu Alfe i vodio ih kroz promenu i pomagao im da se priviknu na novi nacin zivota. Autsajderima je to izgledala kao da je on stvorio kult. Kada je Jacob postao vukodlak , Sam mu je dao naredjenje da ne kaze Belli. Kada je Bella shvatila istinu, Sam je prihvatio njenu pomoc oko trazenja Victorie. U Breaking Dawnu, kada Jacob kaze coporu da ce Bella imati dete, Sam objavljuje da ce morati da ubiju fetus, i Bellu zajedno s njim, kao nesto neophodno da bi zastitili pleme. Jacob prihvata alfa gen u svojoj krvi i on, Seth i Leah Clearwater napustaju copor da bi mogli da stite Cullenove. Sam je bio ubedjen da ce, ako Bella bude ubijena, jacob biti tako ljut da dje povesti oba copora da ubiju dete. To se nikad nije desilo: Jacob je hteo da ubije Renesmee, ali se utisnuo na njujednom kad je video. Sam i njegov copor nisu imali drugog izbora nego da proglase pravi mir s Cullenovima.
Sam i njegov copor su kasnije stali na stranu Cullenovih kad su Volturi dosli da ih napadnu. Posle incidenta Sam i njegov copor su se vratili na La Push.

Veze

Leah Clearwater
Leah i Sam su bili zajedno u srednjoj skoli i brinuli su jedno o drugom jako puno, iako Sam nije mogao da joj kaze da je vuk. Njihove veza se zavrsila kada je Leah dovela svoju rodjaku, Emily, u posetu i Sam se utisnuo na nju posle prvog pogleda. Kada se Leah pretvorila u vukodlaka, ona je primorana da slusa Sama kako neprestano misli na Emily.(Kolko mi je zao! Ja ne bih izdrzala na njenom mestu!)Zbog ovoga, kao i cinjenice da je bila obavestena o utiskivanju (nesto sto Sam nije mgao da joj kaze kada je raskinuo s njim), postala je veoma ogorcena i iskaljivala svoju frustraciju, bol i bes na drugim vukovima iz copora. Drugi razlog zbog cega se ona tako ponasa je to sto ostatak copora moze da procita njene misli i zna da ona jos uvek voli Sama. Iako se ponasa kao da ga mrzi, ona zeli sve najbolje za njega. Iako ne moze da bude s njom i oseca se lose kad god je vidi, serijal kaze da Sam idalje voli Leu i zeli joj sve najbolje. On je veoma iznerviran i povredjen kad Leah odlazi da se pridruzi Jacobovom coporu (Pa naravno da je iznerviran i povredjen, Boze! Koja glupst! Pa to je jedan vuk manje!!!! I to najbrzi! Strasan gubitak! Mrzim ga! Da Leah nije vukodlak bas bi ga bilo briga! Jos pa "duboko iznerviran i povredjen", yeah, right!), i salje Jareda da trazi od nje da se vrati govoreci mu da klekne na kolena i moli, da uradi sve da je ubedi da se vrati coporu, cak je naziva Lee-Lee, Samov nadimak za nju dok su se zabavljali. (Da! A kako ce ona zbog toga da se oseca, to nije vazno?! On je tako sebican! Ne poimljivo! I plus zna sta joj je u glavi, a opet to radi!)

Emily Young
Kada je postao vukodlak, sam se utisnuo na Emily, i neko vreme pre New Moona oni su postali vereni. Ona je u pocetku bila besna, ali bilo joj je sudjeno da bude sa Samom, i zaljubi se u njega. jedne noci Sam je izgubio kontrolu nad svojim besom i slucajno povredio Emily, ostavljajuci joj strasne oziljke na desnoj strani lica i ruke. (Pa, sve se vraca. Sve da joj bude savrseno. ne treba gradii srecu ni na cijim suzama. Koji sam ja filozof xD) Uprkos ovome Sam je bezuslovno voli, ali nikad nije sebi oprostio sto je bio tako ne pazljiv. (Ako, i ne treba.)

Fizicki opis

Kao vuk za sama je receno da ima crno krzno. On je ogroman, ali tih kao senka, visok kao konj, ali vise misicav.
Kao covek Sam ima fuge, okrugle misice, dubog glas, starije lice, crvenkastu kozu, veoma je visok, osuncan sa crnom kosom i braon ocima. Kao i drugi vukodlaci u ljutskoj formi, Sam je opisan kao veoma visok. Takodje, u New Moon filmu, Sam, kao i drugi momci ima veliku tetovazu na desnom bicepsu.

~~
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

PočaljiNaslov: Re: Something about Sam   Uto Feb 09, 2010 6:21 pm

Eto, zavrsila sam. Izvinite sto nema vise, nisam mogla da nadjem Very Happy Za licne komentare vec znate xD

~~
Nazad na vrh Ići dole
.The.Cold.One.
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Broj poruka : 1096
Vampire age : 1135
Datum upisa : 08.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Something about Sam   Čet Feb 11, 2010 8:31 pm

Opet twoji su me komentari najwishe zainteresowali u celoj prichi...Posebno owaj
Pa, sve se vraca. Sve da joj bude savrseno. ne treba gradii srecu ni na cijim suzama.
U potpunosti se slazhem...Jadna Leah Sad Sad Zashto je uopste dowodila Emily Razz

Nazad na vrh Ići dole
*TWILIGHT girl*
THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

Ženski Ovan Broj poruka : 5935
Vampire age : 7381
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Something about Sam   Sub Feb 13, 2010 3:43 pm

aaa...hvala Inche...ali znas vec koliko obozavam tvoje filozofske komentare!

THE CULLEN CLAN
THE CULLEN CLAN

PočaljiNaslov: Re: Something about Sam   Sub Feb 13, 2010 9:11 pm

Awwwww♥️♥️♥️♥️♥️ Kolko vas vooojim XD Hvala vam!

~~
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Something about Sam   

Nazad na vrh Ići dole

Something about Sam
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twilight Serbia :: SAM ULEY/Chaske Spencer-
Skoči na: